Mortir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortir

Kinyíltak Mortir Kapui
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Elrond Úr
Admin
Elrond Úr


Hozzászólások száma : 83
Location : Végtelen mennyiségű mana. Faja: Tündér
Registration date : 2007. Nov. 07.

Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Empty
TémanyitásTárgy: Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv   Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Icon_minitimeSzer. Nov. 07, 2007 10:00 pm

Remélem a cím elég kecsegtető, hogy sok szép offot irjatok ide..

( Eddig)

Azlah:

Nahh szóval....Jöttem, láttam, győztem....vagyis izé.....Jöttem, láttam, javasoltam. Vagy valami ilyesmi
Akkor csapjunk bele a lecsóba:
Első problémám a Mágussal kapcsolatban van....
Mi az hogy SOSEM lehet nála fegyver!? Hát ti még nem hallottatok csatamágusról!? Hát mivel harcol ha az ellenfél közel férkőzik hozzá? Puszta kézzel, foggal és körömmel!? Vagy hogy gondoltátok? Barátaim ez nem jó így
Mért nem lehet nála fegyver? Esetleg varázsfegyver. Vagy valami bot! Esetleg kesztyűbe rejtett tőr vagy valami....nah erről ennyit...és aztán nekem mondhattok akármit, én kitartok e mellett. Aztán ott van a csúcsos kalap és a talár. A mágusnak nem kötelező ilyen cuccot viselnie ugye? Hát a mágus csak nem akarja hogy mindenhol felismerjék!

2. probléma: Zeus elmesélése alapján, ez a manapont/szintlépés dolog nagyon instabilnak tűnik. Szóval hogyha nem tanulok varázslást és nem leszek mágus akkor semmi esélyem sem lesz a többiek ellen?

Másik dolog: Elfemet (Azlah Glorfindelt) teljes mértékben a Thrillionból emeltem át, és tessék neki megbocsátani, mert van egy két furcsasága (Éjfekete haj, tetoválás).

Admin:

Nem baj hogy a Thrillionról hoztad át. A fekete haj, még most a játék kezdésénél, a legkisebb problémám.

A mágiarendszer, más helyen is bevált, bár ott nem ez a neve.. Nem, igazad van Árészal átvraiáltuk, és mostmár a regmennyiség számít. Tehát aki nem tanul mágiát, az is léphet szintet, a reagjai miatt, de akkor neki más hivatás után kell néznie. Esetleg tanulhat harcot, valahol, vagy lehet fogadós. Viszont a játék leginkább a varázslatokra koncentrálódik, tehát itt a legnagyobb esélye a varázslóknak van..

Persze a nemsokára megjelenésre kerülő mágiarendszer, kordába tart majd mindenkit.

Fém fegyver nem lehet semmilyen varázslónál. Hisz akkor übertápok lennének. Varázsolni is tudnak meg harcolni is.. ? No - no. A varázslónál viszint egy saját maga által faragott bot lehet, aminek még egy kis mágiku képessége lehet.
Itt nincs varázspálca sem.. Vagy kézzel vagy bottal varázsol az illető, vagy Azlah eseében egyikkel sem..

Talárt midneképp iselnie kell, maximum ha kiküldetésben nem lesz. De Santandria és Callusius egymással arátságban áll, a népek szeretik a varázslókat, nincs mitől félnei senkinek. A tiszteségtelen mágusok, úgyis messze laknak..

Nos ez az én Admin véleményem. Vitatkozni lehet, de nem érdemes

Azlah:

Hát szerintem akkor én majd kifejlesztem a közelharci csúnyánnézést
Fogadós meg nem leszek, a Fehér Galamb épp elég volt nekem. (arról meg ne is beszéljünk hogy nem valami jól helyettesítettél)

Továbbá is várjuk a hozzászólásokat..
Vissza az elejére Go down
https://mortiros.hungarianforum.com
Seraphim

Seraphim


Hozzászólások száma : 40
Age : 35
Location : Magmat Elf; mana: 255
Registration date : 2007. Nov. 11.

Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv   Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 12:35 am

ugye nembaj ha az en karimon az van, mint a kepen?Smile o nem magus hanem vmien boszi, de akkoris, nemepp a hagyomanyos mintarol van...de ezt mar tudjukXD
ad2: boszinal lehet fegyo? mert akkor az enyem az lesz, mint a kepen, igaz harcban nem tudja hasznalni, de valami fokuszt azert adna Smile

naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa afro
Vissza az elejére Go down
http://www.666.hell/hell
Ronshiro

Ronshiro


Hozzászólások száma : 32
Age : 115
Location : Mana: 210. Faja: Magmatelf
Registration date : 2007. Nov. 12.

Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv   Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 7:46 am

Seraphim írta:
ugye nembaj ha az en karimon az van, mint a kepen?Smile o nem magus hanem vmien boszi, de akkoris, nemepp a hagyomanyos mintarol van...de ezt mar tudjukXD
ad2: boszinal lehet fegyo? mert akkor az enyem az lesz, mint a kepen, igaz harcban nem tudja hasznalni, de valami fokuszt azert adna Smile

naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa afro

Nekem jó lesz az ami rajta van Very Happy
Ha meg nem mernek fegyvert adni a kezedbe, akkor szaladsz hozzám ha valaki kötekszik és elfogy a mannád. Majd adok a szájának! Twisted Evil

Egyébként, Elrond, rosszul vettem ki, hogy a mesterek nincsenek megadva Karilonthiában? Ez most azért van, mert még nincs kész, vagy nem is lesz? Shocked

Valamiféle harcos kaszt bevezetése sanszos, avagy ilyen tuti nem lesz? Csak úgy megnevezésnek legalább. Bár ők is felhasználhatnák a manapontot, csak nekik arra lenne jó, hogy nem varázst tanulnak, hanem más skillt, mondjuk kezdő kardforgatás, alap pajzshasználat, haladó zúzófegyver használat, ilyesmi...
Vissza az elejére Go down
Seraphim

Seraphim


Hozzászólások száma : 40
Age : 35
Location : Magmat Elf; mana: 255
Registration date : 2007. Nov. 11.

Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv   Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 1:27 pm

nekem az a panaszom, ami sztem sokmindenkinek h elsore (FA)Qva nehez megerteni Smile de utanna gyorsan tisztul a dolog egy kis segitseggel^^.
Telleg, akkor a tuzmagiat kidolgozzam?XD
Vissza az elejére Go down
http://www.666.hell/hell
Azlah Glorfindel

Azlah Glorfindel


Hozzászólások száma : 63
Location : Mana: 273, Faj: Elf
Registration date : 2007. Nov. 07.

Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv   Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 4:47 pm

Na szóval. Ronshiro barátom, te is genyó leszel? Very Happy Ne csináljad már ezt Very Happy
JAhh és üdv itt nálunk xD Két lehetőséged van, ha gonosz és mágiát akarsz tanulni. Vagy kitanulod a jófiúknál, aztán gonosszá válsz, vagy pedig Frizelius tanít majd téged. Sőt van még egy dolog: Rábeszéljük Elrondot, hogy legyen gonosz mágusképző KArilonthiában. Jahh és hogyha már Seraph fegyót kap, akkor én is kérek! Very Happy
Mert tudjátok pár mágiát én is meg fogok tanulni, és mivel nem leszek teljes mértékű mágus, hadd használjak má fegyvert Very Happy Drága Ronshiro....ehh igazad van Elrond ezt is le kell írni:D
ROnshiro: harcos kaszt van, csak tudod azt mi fenének írjuk le, hát az olyan egyszerű ! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://mortiros.hungarianforum.com/index.htm
Ronshiro

Ronshiro


Hozzászólások száma : 32
Age : 115
Location : Mana: 210. Faja: Magmatelf
Registration date : 2007. Nov. 12.

Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv   Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 10:18 pm

Azlah Glorfindel írta:

ROnshiro: harcos kaszt van, csak tudod azt mi fenének írjuk le, hát az olyan egyszerű ! Very Happy

Azlah! Értem én, hogy van harcos kaszt, meg minek leírni, de egy újdonsült idetévedőnek megtévesztő lehet, hogy csak mágiát választhat. Mivan, ha harcos szeretne lenni a ti seregetekben, de mivel látja, h csak mágia van, elmegyen a sunyiba?
Meg szerintem ha lehet tanulni varázslatokat, nem nehéz megoldani, hogy lehessen tanulni mondjuk fegyverforgatást, különböző fejlettségi szinteken, s ez mutatná is két harcos közti különbségeket, vagy hogy pl. egy mágus tud 2. szintig varizni, de a harcos mesterien bánik a karddal (monnyuk 4. szinten), akkor láthatóbb, kinek van nagyobb esélye...
Vissza az elejére Go down
Azlah Glorfindel

Azlah Glorfindel


Hozzászólások száma : 63
Location : Mana: 273, Faj: Elf
Registration date : 2007. Nov. 07.

Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv   Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 10:39 pm

Ronshiro...Elég=) A Mágus és a Harcos két külön dolog, nem szokás összehasonlítani őket...csúnya dolog Smile
De csak hogy tudtodra hozzam, most kezdem el írni a továbfejlesztett kasztokat és kasztrendszert a Kijátszható fajok és kasztok topickba
Vissza az elejére Go down
https://mortiros.hungarianforum.com/index.htm
Ronshiro

Ronshiro


Hozzászólások száma : 32
Age : 115
Location : Mana: 210. Faja: Magmatelf
Registration date : 2007. Nov. 12.

Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv   Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 11:04 pm

Azlah Glorfindel írta:
Ronshiro...Elég=) A Mágus és a Harcos két külön dolog, nem szokás összehasonlítani őket...csúnya dolog Smile
De csak hogy tudtodra hozzam, most kezdem el írni a továbfejlesztett kasztokat és kasztrendszert a Kijátszható fajok és kasztok topickba

Rendben!
Kicsi szívem megnyugodott, s már nem hajtja a vágy, hogy késztetést erezzek arra, hogy ebben a minutumban elkezdjek öldökölni, csak úgy értelmetlenül a vakvilágba! Laughing
Vissza az elejére Go down
Seraphim

Seraphim


Hozzászólások száma : 40
Age : 35
Location : Magmat Elf; mana: 255
Registration date : 2007. Nov. 11.

Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv   Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 1:21 am

panasz: ejnye-bejnye elrond urasag, nem ertekelted Ron Elettortenetet, te galadXD tessek ertekelni es adni neki valami spec targyat, mert kulomben megfosztalak admini jogodtolXD

aki komolyan veszi a megfosztas reszt, annak fajfentarto eszkozet megkostoltatom egy vacogo capavalXD
Sher Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.666.hell/hell
Elrond Úr
Admin
Elrond Úr


Hozzászólások száma : 83
Location : Végtelen mennyiségű mana. Faja: Tündér
Registration date : 2007. Nov. 07.

Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv   Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 9:33 pm

Akik képesek, teleírni percek alatt a topickokat ilyenekkel, azok mindent elhisznek..

Ron: Az előtörténeted értékelésre fog kerülni.

Emelett Azlah írja már a harcos kasztokat, ami még tovább lesz bontva, a kívánságaitok szerint.

Seraphim elkezdett dolgozni a Mágiarendszeren, az is kész lesz.. Aztán remélem elég lesz már nektek ebből a krákogásból a topickokban, lassan kihhulik Elrond szép barna haja..
Vissza az elejére Go down
https://mortiros.hungarianforum.com
Aralinth

Aralinth


Hozzászólások száma : 37
Location : Jo Magmatelf, mijazamana?XD
Registration date : 2007. Nov. 13.

Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv   Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2007 1:48 am

Elrond, van egy kerdesem: ha magus nem hasznalhat fegyvert, akkor mert van az elfeknek sok fegyveres harcra vonatkozo varazslata?
Ez csak most bokte ki a szemem, hogy mar majdnem elkezdtem az elso adag utolso reszet Shocked
Sher
Vissza az elejére Go down
Azlah Glorfindel

Azlah Glorfindel


Hozzászólások száma : 63
Location : Mana: 273, Faj: Elf
Registration date : 2007. Nov. 07.

Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv   Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Icon_minitimeCsüt. Nov. 22, 2007 9:20 am

Hmm, a Varázslók harcolhatnak bottal is...
Vissza az elejére Go down
https://mortiros.hungarianforum.com/index.htm
Aralinth

Aralinth


Hozzászólások száma : 37
Location : Jo Magmatelf, mijazamana?XD
Registration date : 2007. Nov. 13.

Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv   Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Icon_minitimeCsüt. Nov. 22, 2007 12:28 pm

Azlah Glorfindel írta:
Hmm, a Varázslók harcolhatnak bottal is...

azlah bébi, ezt meg a regi magiarendszerre irtam Razz^^
amugy: Ron es Kaar felvetette, hogy legyen harcosi magia is. Ilyen ontap szeruseg. Legyen, vagy ne?
Vissza az elejére Go down
Azlah Glorfindel

Azlah Glorfindel


Hozzászólások száma : 63
Location : Mana: 273, Faj: Elf
Registration date : 2007. Nov. 07.

Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv   Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Icon_minitimeCsüt. Nov. 22, 2007 12:37 pm

Nem lesz. Adrenalin van önmagától is. Csak mert a harcos úgy fölspanolja magát, hogy elkezd Whirlwindet csinálni, meg csap egy batárat.
Vissza az elejére Go down
https://mortiros.hungarianforum.com/index.htm
Aralinth

Aralinth


Hozzászólások száma : 37
Location : Jo Magmatelf, mijazamana?XD
Registration date : 2007. Nov. 13.

Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv   Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Icon_minitimeCsüt. Nov. 22, 2007 12:54 pm

ok, csak kerdeztem Smile)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv   Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vélemények, Javaslatok, Panaszkönyv
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mortir :: Minden nemű off :: Javaslatok, Vélemények, Panaszkönyv-
Ugrás: